Náhradní díly pro kolové a kulové mlýny

Dodávky rychle opotřebovávaných náhradních dílů pro uhelné mlýny v teplárnách, elektrárnách a pro mlýny v cementárnách umíme. Zejména části sestávající z velkých odlitků umíme nabídnout za zajímavé ceny oproti originálním dílům. Podmínkou je samozřejmě výrobní dokumentace.

Kolové mlýny (vertical roller mill)

Bandáž mlecího kola, obložení mlecí desky, mlecí kolo, mlecí miska, jsou díly se kterými máme dobré zkušenosti v případě vertikálních kolových mlýnů.

Vedle těchto dílů jsme schopni zajistit generální opravy převodovek Siemens a Flender pro mlýny, nebo kompletní novou dodávku těchto převodovek.

Kulové mlýny a tlukadlové mlýny (ball mill, hammer mill)

V případě kulových mlýnů jsou rychle opotřebovávané části zejména odlitky pancířů, na které vám rádi připravíme cenovou nabídku. V případě tlukadlových mlýnů se jedná především o tlukadla.

Důvodem výhodných cen je licence pro výrobu uhelných mlýnů anglické firmy Babcok dodaná do Číny. V Číně tak vznikla výrobní základna s velmi dobrou technologickou kázní a schopnostmi. Potřebné zkoušky a atesty pro hotové výrobky jsou samozřejmostí.


Zvažujete dovoz podobného stroje z Číny nebo Taiwanu?