Reference

CNC router

Pro výrobce kabin jeřábů a vozíků jsme zajistili dovoz CNC frézky pro řezání polykarbonátových desek. Stroj byl pořízen v konfiguraci se vzduchem chlazeným vřetenem, vakuovým uchycením obrobku a odsáváním prachu…..

Strojní vybavení a náhradní díly pro uhelný mlýn

Mezi dlouhodobé projekty patří opakovaný dovoz náhradních dílů a strojních celků pro teplárenskou společnost, provozující uhelný mlýn. Pravidelnou součástí realizovaných objednávek je ověřování správnosti…

Bruska na beton

Zákazník požadoval asistenci při dovozu brusky na beton. Dodavatele, kterého si v rámci vlastní rešerše vybral zákazník sám, jsme vyhodnotili jako potenciálně rizikový subjekt, a spolupráci s ním jsme nedoporučili….

Stroje pro výrobu galanterního zboží – stroj na půlení textilního materiálu, stroj na řezání rolí

Po prvotním vyjasnění technických otázek se zadavatelem jsme navázali komunikaci s několika výrobci hledaných strojů. Pomocí systematických postupů prověření čínských firem jsme vybrali toho nejvhodnějšího dodavatele, který byl dále prověřen formou osobní návštěvy inspektora (zjištění stavu, ověření základních údajů….

Třídička semen

Pro podnikatele, zabývajícího se zemědělskou výrobou, jsme zajistili dovoz optoelektronické třídičky semen. Stroj je určen k třídění slunečnice, lnu, dýňových semen, fazolí, sezamu apod….

Litinové upínací úhelníky pro horizontální vyvrtávačku nebo frézku - levně

Nabízíme litinové upínací úhelníky v provedení dle norem DIN a v rozměrech dle požadavků zákazníka. Vhodné pro upnutí velkých obrobků např. na horizontální vyvrtávačce.

Ohýbačka plechů na montované haly (vč. dodatečné dodávky falcovaček)

Pro společnost, zabývající se stavebními pracemi, jsme zajistili dovoz hydraulického tvářecího stroje na profilování plechových pásů pro výrobu montovaných hal…

Hydraulický vysekávací lis

Pro zákazníka jsme zajistili dovoz hydraulického vysekávacího lisu pro výrobu papírenského zboží. Hlavním benefitem pro zákazníka byla identifikace skutečného výrobce..

Čtyřčelisťová rotační kovačka

Čtyřčelisťová rotační kovačka pro hutnění topných patron. Předmětem naší práce bylo vydefinování technických parametrů, příslušenství v podobě kovátek, podložek apod. a ověření, že stroj zvládne specifické výrobní požadavky zákazníka. Důraz byl kladen na přesnost kování v průměru i v podélné ose (zabránění průhybu) a to u všech požadovaných průměrů. Stroj byl dovezen na účet naší společnosti z Taiwanu, součástí byla osobní přejímka stroje u výrobce, včetně ověření funkčnosti stroje.