Náhradní díly pro vertikální (kolové, kladkové) mlýny (roller mills)

03 product view (1)

Zajišťujeme dodávky rychle opotřebovávaných náhradních dílů pro uhelné mlýny v teplárnách, elektrárnách a pro mlýny v cementárnách.
Zejména části sestávající z velkých odlitků umíme nabídnout za zajímavé ceny oproti originálním dílům.
Podmínkou je samozřejmě dodání podkladů v podobě výrobní dokumentace.

Kolové / kladkové mlýny (vertical roller mill)

Tyto mlýny bývají označovány jako „kladkový, kolový, nebo nejčastěji vertikální mlýn“ (roller mill). Kladkový mlýn je vhodný pro mletí paliv s malým obsahem vody, protože u nich nelze významněji palivo sušit. U kladkového mlýna jsou mlecím elementem kladky odvalující se po otáčejícím se talíři.

Mezi přední výrobce vertikálních kolových mlýnů výrobky značky Babcock & Wilcox, Christian Pfeifer, Polysius AG, LOESCHE a další. Naše společnost má bohaté zkušenosti s dovozem náhradních dílů (bandáže mlecího kola, obložení mlecí desky, mlecí kola, mlecí misky atd.) ale i dalších ucelených jednotek (převodovky mlýna, převodovky třídiče) pro tyto mlýny.

Vedle těchto dílů jsme schopni zajistit generální opravy převodovek Siemens a Flender pro mlýny, nebo kompletní novou dodávku těchto převodovek.

Důvodem výhodných cen je licence pro výrobu uhelných mlýnů anglické firmy Babcock & Wilcox dodaná do Číny. V Číně tak vznikla výrobní základna s velmi dobrou technologickou kázní a schopnostmi. Potřebné zkoušky a atesty pro hotové výrobky jsou samozřejmostí.

Uhelné mlýny slouží k přípravě uhlí (drcení) před spalováním v teplárnách a uhelných elektrárnách.

 

Máte zájem o dovoz náhradní díly pro vertikální mlýny?